15.června

Aktualita 15. června

Je pár dní po novoluní,  blíží se letní slunovrat… a úplněk na dohled. Všichni do jisté míry zažíváme zmatek, boje… v nejrůznějších formách. Panuje nervozita, propukají nečekané žabomyší války mezi rodinnými příslušníky či kolegy... doplňte dle libosti.

I ti, kteří se nezajímají o věci „mezi nebem a zemí“ a vystačí si v podstatě s tím, co nabízí třetí dimenze, mají divné pocity. Při vyřizování běžného nákupu jsem dnes zaslechla rozhovor jedné pokladní s její kolegyní: „Motá se mi dnes hlava….je mi nějak divně.“ Nebylo to poprvé..

Tak, co to asi způsobuje? Možná si řeknete: počasí… Nicméně počasí je přece „normální“ (inu – v rámci možnosti skutečně normální je :-)). Mí duchovní průvodci mi potvrdili, že v současnosti je na planetu Zemi posíláno z Velkého centrálního slunce velmi intenzivní záření fotonové energie. Někdo na to reaguje zvýšenou citlivostí, jiný vztekem, další právě nevolností či závratí, případně zvláštními stavy psychiky, nenadálými zdravotními problémy fyzického těla nebo jednoduše starou známou únavou.

Ten, kdo v minulosti prošel naladěními na vyšší kosmické frekvence (Reiki či jiného druhu), má s tímto již zkušenosti a ví, jak se fyzické tělo cítí při kontaktu se silnými vysokými frekvencemi. Má proto jistý „náskok“, jenž ho ovšem tím pádem vybízí k pomoci těm „neznalým“.

Mnoho knih a článků bylo již napsáno o vzestupu, duchovní transformaci, o roce 2012... Ano, mají své čtenáře a mnoha lidem pomáhají. Jenže, napadlo vás někdy, že by mohlo k uvedení do jisté rovnováhy stačit cosi zcela jednoduchého?  Skutečně zde stačí tak málo: otevřít své srdce, své čtvrté energetické centrum neboli čtvrtou čakru bezpodmínečné lásce ke všemu a všem. Možná vám to zní příliš naivně nebo příliš  „esotericky“, stejně tak vám to může připadat příliš jednoduché, než aby to mohlo spolehlivě fungovat.

Pokud vaše logické myšlení nutně potřebuje vysvětlení, tak vám tu jedno nabídnu: přechod do 5. dimenze (což je právě ono místo, kam naše Země směřuje... a my s ní)  probíhá nejdříve  skrze dimenzi čtvrtou. Ano,  na první pohled viditelná souvislost se 4. energetickým centrem – srdeční čakrou. Pokud nedojde zavčasu k jejímu vyvážení a očistě, stav vědomí ve čtvrté dimenzi se rovná tzv. alfa stavu a my můžeme zažívat zvýšený příliv emocí typu strach, úzkost, nedůvěra, smutek… Naše vědomí  pak není schopno se naladit na vyšší rozměr a ocitáme se ve stavu  závrati, motání či bolesti hlavy, ospalosti.  Logicky z toho lze tedy odvodit, že do rozměru páté dimenze se můžeme úspěšně propracovat pouze tehdy, jsme-li ve stavu bezpodmínečné  lásky ke  všem a všemu. Nenastavujeme žádná pravidla, proč někoho milujeme nebo za jakých okolností bychom ho snad milovat mohli... Přijímáme  – v lásce.

Asi si říkáte, jak milovat někoho, kdo... Zde je potřeba právě nadhled, řekněme  pro začátek  ze 4. patra... S takovýmhle úhlem pohledu pak snad konečně pochopíme,  že i ten největší nepřítel nám může být tím nejskvělejším duchovním učitelem – ale také tím nejčistším zrcadlem.

Letní slunovrat i úplněk, který mu  jde v patách,  přinesou další vzestup fotonové energie – zkusme tedy všichni ve svých srdcích nalézt mír, lásku, pochopení i radost… Nikomu to neuškodí... a pomůžeme tím sobě i mnoha dalším.

(Reprodukce celku nebo částí tohoto článku je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojena tato poznámka - pro

www.reiki-centrumpraha.cz
 napsaly Zuzana S. a Lucka K. )